Referencje

Współpraca z firmą Grafmedia rozpoczęliśmy w 2011 roku.
W tym czasie Grafmedia zrealizowała na nasze potrzeby wiele usług m.in. strony internetowe, plakaty informacyjne, informatory o Uczelni, broszury oraz wiele innych prac związanych z projektowaniem graficznym.

Wszystkie sugerowane przez nas zmiany były bardzo szybko i rzetelnie wprowadzane. Prace zostały przeprowadzone terminowo.
Firma zasłużyła na miano godnego zaufania partnera.

Kanclerz Wyższej Szkoły Handlowej dr Gerard Paweł Maj prof. WSH

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Współpracuję z firmą Grafmedia nieprzerwanie od roku 2013. Była protoplastą i wykonawcą moich stron internetowych:
lasogrod.pl,
las24.pl,
autoamtycznakosiarka.pl.
Doskonała znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wykonaniem funkcjonalnych stron internetowych to domena Grafmedia.
Bardzo łatwy kontakt i szybka reakcja na proponowane przeze mnie zmiany to jej dodatkowe atuty.
Cechą dla mnie też ważną jest cierpliwość i słuchanie moich uwag jako klienta.
Firma Grafmedia też zajmowała się po wykonaniu moich stron ich pozycjonowaniem co przyczyniło się do szybkiej rozpoznawalności mojej firmy.

Konrad Namysło

Własciciel , LAS24.PL LASOGRÓD KONRAD NAMYSŁO FILIP NAMYSŁO SP.J.

Grafmedia, to niezwykle rzetelna i bardzo profesjonalna firma, którą cechuje niezwykła terminowość, błyskawiczność działań i zamiłowanie do ich dzieła. Bardzo cenimy sobie naszą współprace i wiemy, że zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Chcę też wyróżnić niezwykła łatwość w komunikacji i realizacji wszelkich zadań mniejszych lub większych. Jakiekolwiek potrzeby czy pytania są rozwiązywane niemalże natychmiast, co jest niezmiernie ważne. Serdecznie polecam!

Taisja Laudy

Własciciel , Certyfikowany Trener Mocnych Stron Instytutu GALLUPA

Pełen profesjonalizm. Tworzenie strony www z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Wszelkie moje sugestie odnośnie strony były brane pod uwagę, cierpliwie realizowane. Zawsze na czas. Wszystko sprawnie. Również opieka prowadzenia strony i zmian na 5+
Zawsze polecam i każdemu.

Karolina Chłopecka

Przychodnia weterynaryjna Pankracy

Z przyjemnością polecam firmę Grafmedia. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. Dbałość o szczegóły i o zachowanie wysokich standardów. Strony zostały wykonane szybko i dostosowane do potrzeb. Wiedza, doświadczenie oraz serce włożone w projekty, sprawiły, że nasze strony internetowe w przyjazny sposób przyciągają użytkowników w sieci. Pan Krzysztof to miła, ciepła, pełna optymizmu twórca firmy – słowa głębokiego uznania.

Oleg Chorowiec

Prezes Biura Genealogii i Heraldyki "Nowina"

Maga profesjonalne podejście do klienta.Strona i sklep internetowy w 100% spełniły nasze oczekiwania. Pomoc i doradztwo nawet po zakończonym projekcie. Życzyłabym sobie i innym tylko takiej współpracy. Polecam.

Firma Bako

Korzystam z usług firmy GrafMEDIA od trzech lat i bardzo jestem zadowolona, wszystko rzetelnie przedstawione i skoordynowane, profesjonalna obsługa oraz świetny poziom kreacji dostosowany do moich potrzeb, w razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo dobra współpraca, firma profesjonalna i odpowiedzialna. Polecam bardzo serdecznie do pozycjonowania oraz strony internetowej, rzetelne wykonanie i podejście procentuje na przyszłość.

Julia Podgórska

Ochota na zdrowie

Rekomendujemy firmę Grafmedia jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji projektów informatycznych. Firma z pełnym profesjonalizmem, terminowo zrealizowała dla nas stronę internetową wraz z aplikacją CMS. Na każdym etapie współpracy firma wykazała się starannością i rzetelnością.

Firmę Grafmedia, oceniamy jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta. Jako zadowolony Klient możemy polecić Grafmedia każdemu, kto poszukuje fachowej i kompleksowej obsługi na bardzo wysokim poziomie.

Katarzyna Majewska

Biuro Podróży VIP TRAVEL

Rekomenduję Firmę Grafmedia – jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowania we współpracę partnera.
Firma wykonała dla nas szablon aukcyjny i wprowadziła kilkaset aukcji. Kolejnym krokiem było utworzenie logotypu firmowego oraz współpraca przy tworzeniu sklepu internetowego.

Firma charakteryzuje się rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem. Wszystko to połączone z indywidualnym podejściem do klienta stanowi solidny fundament każdej kolejnej realizacji.

Jestem bardzo zadowolony z efektu naszej współpracy. Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam.

Paweł Płaskociński

P.H.U. PERFEKTOR